پروژه آهنگسازی در تهران یکی از خدمات محسن ناحی می باشد. برای مشاوره رایگان، لیست قیمت و خدمات آهنگسازی کلیک کنید.

من با ایجاد اولین تمایز اساسی، بین مراحل ساخت یک قطعه موسیقی منحصرا دیجیتال (الکترونیک، اما نه تنها) و مراحلی که شامل یک قطعه موسیقی (همچنین) پخش می شود، شروع می کنم.

در مورد اول، موارد به قدری متنوع هستند که نمی توان تمایز روشنی بین مراحل گردش کار هنرمند قائل شد، که در بسیاری از موارد در زمینه های غیر حرفه ای” کسی است که با همه چیز از آهنگسازی گرفته تا مسترینگ سروکار دارد. . .

در مورد قطعات نواخته شده توسط سازهای واقعی، اوضاع کمی تغییر می کند، اما نه به شدت.

در هر صورت، در نظر بگیرید که آنچه من به شما خواهم گفت، دقیقاً به دلیل ماهیت دنیای تولید موسیقی امروز، کاملاً متفاوت از آنچه حتی چند سال پیش بود، به عنوان یک قانون ثابت درک نمی شود.

برای مشاهده نمونه کار و رزومه اینجا کلیک کنید.

موسیقی دیگر در فروشگاه های موسیقی خریداری نمی شود، عملاً دیگر خریداری نمی شود. شما آن را به صورت رایگان در یوتیوب می شنوید یا آن را در پلتفرم های پخش اجاره» می کنید.

اما این داستان دیگری است، اجازه دهید به خودمان برگردیم.

موارد زیر را به عنوان یک نشانه کلی ببینید که به شما در تشخیص مراحل مختلف پردازش یک آهنگ کمک می کند.

ساده تر، کل فرآیند را می توان به 3 مرحله کلان تقسیم کرد:

پیش تولید

تولید

پس تولید

هر یک از اینها را می توان در استودیوی خانگی خود و همچنین در یک استودیوی حرفه ای انجام داد. بر اساس امکانات خود، یک مسیر را به جای دیگری انتخاب خواهید کرد.

بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه ساختار آنها بیندازیم.

پیش تولید موسیقی

پیش تولید موسیقی

پیش تولید مرحله اولیه فرآیند ساخت آهنگ است.

اغلب با مرحله ترکیب بندی واقعی، با عمل خلاق، همزمان می شود. همه چیز به ژانر موسیقیایی که روی آن کار می کنید بستگی دارد.

برای اطلاع از خدمات آهنگسازی و پروژه های آهنگسازی در تهران کلیک کنید.

ممکن است یک خواننده و ترانه سرا با آهنگی که قبلاً نوشته شده است در مرحله پیش تولید باشد، اما فقط متن و سکانس آکورد آن را دارد که تا به حال روی گیتار یا پیانو نواخته شده است، فقط برای داشتن یک مرجع هارمونیک.

از سوی دیگر، پیش تولید یک قطعه بر اساس سازهای مجازی، از قبل در DAW آغاز می شود و مرحله آهنگسازی را به طور کامل شامل می شود.

ادامه مطلب.

پروژه آهنگساری در تهران

تهیه کننده موسیقی کیست؟

خدمات آهنگسازی در تهران

آهنگسازی با کامپیوتر

یک ,تولید ,موسیقی ,پیش ,آهنگسازی ,مرحله ,پیش تولید ,را به ,تولید موسیقی ,می شود ,یک قطعه
مشخصات
آخرین جستجو ها