شما باید رویای خود را انتخاب کنید یک روز به سادگی تصمیم گرفتم که همه چیز را وارد کنم. انتخاب فعالی کردم تا رویای واقعی خود را دنبال کنم و به گذشته نگاه نکنم. من مستقیماً نزد رئیسم رفتم و کارم را رها کردم. من این کار را بدون کسب درآمد کافی از حرفه موسیقی انجام دادم. برای اطلاع از خدمات آهنگسازی در تهران + قیمت و مشاوره اینجا کلیک کنید.

خدمات آهنگسازی

یعنی من در واقع هر ماه پول از دست دادم و مجبور شدم ارزان زندگی کنم و از حساب پس اندازم بگیرم.

انگیزه شما همه چیز است

انجام کاری را که انجام دادم توصیه نمی‌کنم، اما این داستان را برای شما تعریف می‌کنم زیرا می‌خواهم نشان دهم که اشتیاق و میل واقعی شما چقدر برای موفقیت شما مفید است. من انتخابم را کردم، چون نمی‌توانستم رویای واقعی‌ام را کنار بزنم!

آنچه باعث موفقیت یا شکست شما می شود، به عقیده حقیر من، بر اساس انگیزه، فداکاری و اشتیاق شما برای ساخت موسیقی، کار بر روی تجارت، شبکه، بازاریابی و هر چیز دیگری است که به عنوان آهنگساز موسیقی انجام می شود. …هر روز!

آینده خود را در موسیقی تعریف کنید

قبل از اینکه بتوانید در موسیقی موفق شوید، باید مشخص کنید که واقعاً چه معنایی برای شما دارد. اهداف بلند مدت شما و مقصد رویایی شما به عنوان آهنگساز چیست؟

بهترین چیز برای شما این است که بنشینید و عمیقاً به رویاها و اهداف واقعی شما در موسیقی فکر کنید. این چیزی نیست که شما نباید آن را ساده بگیرید، زیرا ما در اینجا در مورد آینده شما صحبت می کنیم.

خوشبین و واقع بین باشید

شما باید در عین حال خوش بین و واقع بین باشید. این ممکن است متناقض به نظر برسد، اما من صادقانه معتقدم که شما می توانید هر دو باشید.

مطمئناً، اگر بگویم که می‌خواهم مانند موتزارت موفق شوم، و موسیقی‌ام قرن‌ها به یادگار بماند و نواخته شود، خیلی واقع بینانه نیست.

شما باید تعادلی را پیدا کنید که هر دو به آن اعتقاد دارید و همچنان یک چالش بزرگ پیدا کنید. بگذارید یک مثال عملی از این تعادل را برای شما بیان کنم.

اهداف و رویاهای من در موسیقی

اهداف و رویاهای من در موسیقی عبارتند از: کسب درآمد تمام وقت به عنوان یک آهنگساز حرفه ای، هم از طریق موسیقی سفارشی برای پروژه ها و هم از طریق صدور مجوز موسیقی و حق امتیاز.

من همچنین می خواهم به عنوان یک طراح صدا درآمد کسب کنم، هم برای کنسرت های طراحی صدا و هم برای فروش مجموعه های صوتی و کتابخانه های خودم.

در نهایت، می‌خواهم به عنوان یک هنرمند نیز با ساختن برند هنرمندم و پخش موسیقی‌ام توسط افراد زیادی در همه پلتفرم‌های اصلی، درآمد کسب کنم.

در کل، من اهدافم را بسیار چالش برانگیز می دانم. اما همچنین احساس می‌کنم که می‌توانم با سخت‌کوشی هر روز برای برداشتن گام‌هایی رو به جلو و نزدیک‌تر شدن به مقصد رویایی‌ام، به آنها برسم.

برای آموزش کامل و جامع آهنگسازی اینجا کلیک کنید.

برای اطلاع از خدمات آهنگسازی در تهران + قیمت و مشاوره اینجا کلیک کنید.

برای رویاهای خود اقدام کنید

حالا نوبت شماست برای تصور واقعی آینده ای که برای خود در موسیقی می خواهید، وقت بگذارید. و هنگامی که احساس کردید چشم انداز روشنی دارید، تصویری در ذهنتان از آینده ای که می خواهید در موسیقی به سمت آن کار کنید، آن چشم انداز را روی یک تکه کاغذ بنویسید.

مطمئن شوید که اهدافتان را هر روز بخوانید، تا همیشه به خودتان یادآوری کنید که برای رسیدن به چه چیزی سخت تلاش می کنید. و همچنین پیشرفت خود را در تمام بخش های مهم سفر حرفه ای خود هر هفته پیگیری کنید.

این انگیزه موفقیت شما خواهد بود که به شما انرژی می دهد تا به حرکت رو به جلو ادامه دهید.

پروژه آهنگساری در تهران

تهیه کننده موسیقی کیست؟

خدمات آهنگسازی در تهران

آهنگسازی با کامپیوتر

موسیقی ,یک ,کنم ,درآمد ,های ,کسب ,در موسیقی ,به عنوان ,برای شما ,خود را ,کنید که ,اطلاع از خدمات آهنگسازی ,برای اطلاع از خدمات
مشخصات
آخرین جستجو ها